תקופת הקורונה שינתה את כל מערך פעילויות החוץ – במקום לבקר במקומות תיירותיים ברחבי הארץ, הוצאנו לפועל מתכונת התנדבות ברחבי בקעת הירדן, קרוב למכינה, בקפסולות קטנות ובאוויר הפתוח כנדרש, וגילינו עולם שלם – מרחבים עצומים, גידולים נדירים, הרחבת הידע והמתקת החך במטעמים טריים!
אבל הכי חשוב – גילינו את החקלאים! את האנשים שדואגים לאדמה כאילו שהם ילדו אותה.
החניכים מרגישים את תרומתם הגדולה לעשייה המבורכת שלהם וזו המטרה העיקרית בהתנדבות.
![](https://maskyot.org/wp-content/uploads/2021/01/139c6833-8bf3-4337-9d03-96bbf7f490dc-300x300.jpg)
![](https://maskyot.org/wp-content/uploads/2021/01/3b7e01b3-ff6e-47ec-9194-a45ab51f6b7b-225x300.jpg)
![](https://maskyot.org/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2020-10-19-at-15.55.47-5-300x150.jpeg)
![](https://maskyot.org/wp-content/uploads/2021/01/58eb3ece-13e0-4dc2-9ad2-a6176c446a03-300x169.jpg)